Zahrada
zahrada

Rádi Vám poskytneme i veškeré práce spojené s udržováním zahrady. Koho nebaví sekání trávy, hrabání listí, prostřihávání stromů nebo jejich úplné kácení, v zimě pak například odklízení sněhu a jiné zahradnické práce, ať neváhá a kontaktuje nás.


Není pro nás problém postavit Vám zahradní altánek nebo položit dlažbu.


Pokud byste potřebovali založit zahradu, navrhnout její řešení, vysázet stromy a podobně, rádi pro Vás zajistíme tu nejlepší společnost na trhu, tak aby Vy jste se nemuseli o nic starat a všechny problémy mohli nechat na nás.


Ceník:
Protože každá zahrada je jiná a množství našich služeb velmi bohaté, je cena určena vždy až po prohlídce a po dohodě se zákazníkem. I zde platí naše filozofie, že chceme poskytovat co možná nejlepší služby, ovšem za rozumné ceny. Vše záleží na dohodě a s námi se určitě domluvíte. Naším cílem je spokojený zákazník.


Například u sekání trávy se ceny liší podle dispozice zahrady a techniky, která na její posekání bude použita. Také záleží na tom, jak často a jaké všechny služby budete využívat a jaké již využíváte. Proto nejde cena předem stanovit.


Konzultace spojená s prohlídkou Vaší zahrady je ZDARMA, proto nás prosím kontaktujte. Těšíme se na spolupráci.